Luke has logged 11 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
American Made

American Made

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Blue Is the Warmest Color

Blue Is the Warmest Color

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Zoolander 2

Zoolander 2

2016
×
Edit this entry  
23
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
An Inconvenient Sequel: Truth to Power

An Inconvenient Sequel: Truth to Power

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Goon: Last of the Enforcers

Goon: Last of the Enforcers

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Wall

The Wall

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Wind River

Wind River

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry