• Correspondence

    ★★★

  • Gay USA

    ★★★

  • Notes from Dunblane: Lessons from a School Shooting

    ★★★

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★

  • A Taxi Driver

    ★★★

  • In The Heights

    ★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★

  • August Never Ends

    ★★★

  • Crosscurrent

    ★★★

  • Monsters and Men

    ★★★

  • The Trial

    ★★★

  • Factory

    ★★★

  • Blockade

    ★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2

    ★★★

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

    ★★★

  • The Forest of Love

    ★★★

  • Only the Animals

    ★★★

  • Tender

    ★★★