• Correspondence

    ★★★

  • Suicide Club

    ★★½

  • A Blue Mouthed Face

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Poison Berry in my Brain

    ★★

  • Exhalation

    ★★½

  • Gay USA

    ★★★

  • Skater Girl

    ★★½

  • Unforgiven

    ★★

  • Notes from Dunblane: Lessons from a School Shooting

    ★★★

  • An Imperfect Murder

    ★½

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★

  • Happy Together

    ★★★½

  • Recording in Progress

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • I Trapped the Devil

    ★★

  • Dark Moon Rising

  • Zebra Girl

    ★★