• The Terror

    ★★★★

  • Behind the Mask: The Batman Dead End Story

    ★★½

  • A Beautiful Star

    ★★½

  • Misbehaviour

    ★★½

  • Ginger Snaps Back: The Beginning

    ★★

  • Ginger Snaps 2: Unleashed

    ★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★

  • The Settlement

    ★★½

  • Georgetown

    ★★½

  • August Never Ends

    ★★★

  • Crosscurrent

    ★★★

  • Monsters and Men

    ★★★

  • Songs My Brothers Taught Me

    ★★★½

  • Cinderella and Four Knights

    ★★½

  • Record of Youth

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★½

  • The Adventures of Prince Achmed

    ★★★★★

  • Revue

    ★★½