• Gunpowder Milkshake

    Gunpowder Milkshake

    ★★★★

    GASLIGHT GATEKEEP MILFBOSS

  • The Nowhere Inn

    The Nowhere Inn

    ★★½

    idk wtf st vincent is on but good for her watched this for gay dakota johnson

  • Black Widow

    Black Widow

    ★★★★★

    she lived she served cunt then she died
    all jokes aside natasha romanoff will always have my heart so nat i love u and thank u for always being who u are and for shaping the person i am today … *long whistles* 
    and to yelena i can’t wait to see u kick clint’s musty ass 
    probably gonna watch this movie everyday the sense of family in it just brings me comfort <3

  • Cruella

    Cruella

    ★★★★★

    CRUELLA PLEASE RETURN MY CALLS I LOVE U

  • Evita

    Evita

    ★★★

    bi culture is liking both antonio banderas and madonna.

  • Luca

    Luca

    ★★★★★

    fruity little italians gave millions to the lgbt community

  • F9

    F9

    ★★★★

    guys idc they're my family also the women are so very hot

  • In the Heights

    In the Heights

    ★★★★★

    im not crying you are.

  • Arrival

    Arrival

    ★★★★★

    Talented, Brilliant, Incredible, Amazing, Showstopping, Spectacular, Never The Same, Totally Unique, Completely Not Ever Been Done Before, Unafraid To Reference Or Not Reference, Put It In A Blender, Shit On It, Vomit On It, Eat It, Give Birth To It
    screw the academy amy adams deserved that oscar... also jeremy renner jumpscare :/

  • The World to Come

    The World to Come

    ★★★★½

    *cries in gay*

  • Shiva Baby

    Shiva Baby

    ★★★★

    me.... not the sugar daddy part tho

  • Southpaw

    Southpaw

    ★★★★

    alexa play fight song by rachel platten... had no business making me weep.. jake and rachel hmu 🙏🏻