• Malevolent

    ★★

  • Down

    ★★

  • DeVour

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • Sometimes They Come Back

    ★★

  • A Kiss Before Dying

    ★★

  • Among Friends

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Sketch Artist

    ★★

  • China Moon

    ★★

  • Escape Clause

    ★★

  • Gangster Squad

    ★★

  • Anon

    ★★

  • Along Came a Spider

    ★★

  • Mulholland Falls

    ★★

  • Killer Image

    ★★

  • Terminator 3: Rise of the Machines

    ★★