London has logged 32 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Nobody Knows

Nobody Knows

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Still Walking

Still Walking

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Our Little Sister

Our Little Sister

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Justice Society: World War II

Justice Society: World War II

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shrek in the Swamp Karaoke Dance Party

Shrek in the Swamp Karaoke Dance Party

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Like Father, Like Son

Like Father, Like Son

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Badder Ben: The Final Chapter

Badder Ben: The Final Chapter

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
9/11

9/11

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
22
The Stupids

The Stupids

1996
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Moxie

Moxie

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Primal Fear

Primal Fear

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fury

Fury

2014
×
Read the review Edit this entry  
15
A Scanner Darkly

A Scanner Darkly

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fatal Fury: The Motion Picture

Fatal Fury: The Motion Picture

1994
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Beast of War

The Beast of War

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bad Ben

Bad Ben

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
SK8 the Infinity

SK8 the Infinity

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry