Logan has logged 30 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
F for Fake

F for Fake

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Election

Election

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Project Power

Project Power

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Margaret

Margaret

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Boys State

Boys State

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Once

Once

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Host

Host

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Alien Autopsy

Alien Autopsy

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
La Haine

La Haine

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
She Hate Me

She Hate Me

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Muppet Movie

The Muppet Movie

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Stunt Double

The Stunt Double

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Rope

Rope

1948
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Citizenfour

Citizenfour

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry