• Save Ralph

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll

    ★★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Carole & Tuesday

    ★★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Nun

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Peter Rabbit

    ★★★★

  • Violet Evergarden

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • It

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • The Book of Henry

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Ant-Man

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • The Book of Life

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • Despicable Me 2

    ★★★★★

  • Frankenweenie

    ★★★★

  • Brave

    ★★★★

  • Barbie: Princess Charm School

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★

  • Megamind

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★

  • Barbie: A Fashion Fairytale

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★

  • Despicable Me

    ★★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★★