• Frozen

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Carrie

    ★★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs 2

    ★★½

  • Swindle

    ★★★

  • About Time

    ★★★★★

  • Planes

    ★★★★

  • We're the Millers

    ★★★★

  • The Smurfs 2

    ★★★

  • Turbo

    ★★

  • My Mom is a Character: The Film

    ★★★★★

  • Man of Steel

    ★★

  • The Purge

    ★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • The Croods

    ★★★★★

  • Rise of the Guardians

    ★★★★★

  • The Impossible

    ★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★½

  • Secret of the Wings

    ★★★★

  • Ice Age: Continental Drift

    ★★★

  • Piranha 3DD

    ★½

  • The Avengers

    ★★★★

  • Barbie in A Mermaid Tale 2

    ★★½

  • Puss in Boots

    ★½

  • Glee: The Concert Movie

    ★★½

  • The Smurfs

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★

  • Green Lantern

  • Cars 2

    ★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★

  • Thor

    ★★½

  • Scream 4

    ★★½

  • Mean Girls 2

    ½

  • Tangled

    ★★★★

  • Winx Club - Magic Adventure

    ★★

  • Toy Story 3

    ★★★★★

  • Shrek Forever After

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★★★

  • Barbie in A Mermaid Tale

    ★★★½

  • Avatar

    ★★★

  • Zombieland

    ★★★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★½

  • Orphan

    ★★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★★½

  • Up

    ★★★★★

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★★★

  • Tinker Bell

    ★★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★½

  • Horton Hears a Who!

    ★★★

  • Barbie Mariposa

    ★★★★

  • Winx Club: The Secret of the Lost Kingdom

    ★★★½

  • Bee Movie

    ★★★½

  • Transformers

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Shrek the Third

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • Bridge to Terabithia

    ★★★★★

  • 300

    ★★

  • Flushed Away

    ★★½

  • Over the Hedge

    ★★★

  • Ice Age: The Meltdown

    ★★★★

  • Cars

    ★★★★★

  • High School Musical

    ★★★★

  • Hoodwinked!

  • Corpse Bride

    ★★★

  • Sky High

    ★★½

  • Madagascar

    ★★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Shark Tale

    ★★

  • Spider-Man 2

    ★★★