• On the Job: The Missing 8

    ★★★½

  • Escape from Mogadishu

    ★★

  • The Innocents

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Raw

    ★★★★

  • Sleepless

    ★★★

  • Here Comes the Bride

    ★★★½

  • The Limits of Control

    ★★★★

  • Endo

    ★★★★½

  • If Only

    ★★★★½

  • Oxygen

    ★★

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Whether the Weather is Fine

    ★★★½

  • Halloween

    ★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Medium

    ★★