• Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • The Commuter

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • Black '47

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Predator

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½