• Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Christmas Crossfire

    ★★

  • Mank

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Scary House

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Unknown Origins

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★★★★½

  • Don't Listen

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • The Rental

    ★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★½

  • The Occupant

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Turning

    ★★½

  • His House

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Dracula

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Lupin III: The First

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • Rebooted

    ★★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Eli

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Aeronauts

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★½

  • SCP: Dollhouse

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Shaft

    ★★★½