lewismitchell21 has logged 23 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spree

Spree

2020
×
★★
Edit this entry  
29
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★
Edit this entry  
27
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Two Weeks Notice

Two Weeks Notice

2002
×
★★★
Edit this entry  
26
Role Models

Role Models

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Flushed Away

Flushed Away

2006
×
★★★
Edit this entry  
19
EuroTrip

EuroTrip

2004
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★★
Edit this entry  
15
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Pretty Woman

Pretty Woman

1990
×
★★★★
Edit this entry  
14
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★
Edit this entry  
14
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Shrek the Third

Shrek the Third

2007
×
★★★
Edit this entry  
10
Shrek 2

Shrek 2

2004
×
★★★★
Edit this entry  
09
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Blades of Glory

Blades of Glory

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry