• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Thunder Force

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Cherry

    ★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Superintelligence

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Lovers Rock

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Antebellum

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Slaxx

    ★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Greenland

    ★★½

  • Unhinged

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Greyhound

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★★