• Diana: The Musical

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★

  • Hideaki ANNO and Hitoshi MATSUMOTO fireside chat

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Worble III

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Four Roads

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion

    ★★★★

  • Nobody

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • It's a Sin

    ★★★

  • Black

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • The Three Kings

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • SAI_________________________LOR/2020

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★

  • High Score

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★

  • Money Plane

  • Hamilton

    ★★

  • Homemade

  • Evangelion: [√] It Can (Not) Be True

    ★★★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • 8:46

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★

  • s01e03

    ★★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★

  • France Against the Robots

    ★★

  • Uncorked

    ★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★

  • eyeball

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Hillary

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • La vita nuova

    ★★★★

  • Portrait of a Chimera

    ★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★★

  • 365 Days

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

  • The Social Dilemma

  • Promising Young Woman

    ★★