Leo has logged 11 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ali G Indahouse

Ali G Indahouse

2002
×
★★★
Edit this entry  
15
Time

Time

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry