• Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★½

  • Donnie Brasco

    ★★★½

  • Human Traffic

    ★★★★½

  • Cinema Paradiso

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The Wiz

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Stoker

    ★★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★½

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★

  • Ruby Sparks

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Kwaku Ananse

    ★★★½