• Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Ride or Die

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Burn the Witch

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • #Alive

    ★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Dangerous Lies

  • Tower of God

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

    ★★

  • Disclosure

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • His House

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Cuties

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★★