Diana has logged 16 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
American Pie 2

American Pie 2

2001
×
★½
Edit this entry  
23
Mobsters

Mobsters

1991
×
Edit this entry  
22
The Guard

The Guard

2011
×
★★★½
Edit this entry  
21
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Life Stinks

Life Stinks

1991
×
★★
Edit this entry  
17
Cowboys & Aliens

Cowboys & Aliens

2011
×
★★½
Edit this entry  
17
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★
Edit this entry  
16
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★
Edit this entry  
13
The Devils

The Devils

1971
×
★★★½
Edit this entry  
10
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★
Edit this entry  
09
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Score

The Score

2001
×
★★½
Edit this entry  
05
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★½
Edit this entry  
04
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★½
Edit this entry  
03
Boyz n the Hood

Boyz n the Hood

1991
×
★★★★
Edit this entry  
01
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★½
Edit this entry