• Trick or Treat

    ★★½

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★★½

  • Porno

    ★★½

  • Why Don't You Just Die!

    ★★½

  • Survival Family

    ★★

  • Baby Blood

    ★★★½

  • Dude Bro Party Massacre III

    ★★★★

  • Unmasked Part 25

    ★★

  • Knocking

    ★★½

  • Lamb

    ★★½

  • Ahed's Knee

    ★★★★

  • The Pit

    ★★★

  • Introducing, Selma Blair

    ★★★

  • Language Lessons

    ★★½

  • Bloodsuckers

    ★★★½

  • The Deep House

    ★½

  • The Tree Feller

    ★★½

  • Longing

    ★★★