Danny has logged 13 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Meantime

Meantime

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
HYPER-REALITY

HYPER-REALITY

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Deep Cover

Deep Cover

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
L'Avventura

L'Avventura

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Night and Fog

Night and Fog

1956
×
Read the review Edit this entry  
07
Fear & Shame

Fear & Shame

2017
×
Read the review Edit this entry  
05
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry