• Malignant

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Dracula

    ★★

  • Here Comes Hell

    ★★★

  • Klaus

    ★★

  • Terror, Sisters!

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • VFW

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Sea Fever

    ★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★

  • Judy

    ★★★

  • The Aeronauts

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Anima

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Attack of the Demons

    ★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • When They See Us

    ★★★

  • Mi amigo Alexis

    ★★★

  • Avengement

    ★★★

  • I Lost My Body

    ★★

  • Rocketman

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Brightburn

    ★★

  • Yesterday

    ★★★

  • In Search of Darkness

    ★★★

  • Walk Run Cha-Cha

    ★★★

  • After Midnight

    ★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★

  • Us

    ★★★

  • For Sama

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★

  • The Prodigy

    ★★★

  • Life Overtakes Me

    ★★★

  • American Factory

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★

  • Close

    ★★

  • Vice

    ★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★

  • Creed II

    ★★

  • Amazing Grace

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • In the Absence

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Vanishing

    ★★

  • The Pool

    ★★★