• Kate

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Censor

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Total Excess: How Carolco Changed Hollywood

    ★★★

  • Skylines

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Come True

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Capone

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★½

  • Boys from County Hell

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★★

  • Alone

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★★