• A Reckoning in Boston

    ★★★★

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Opening 12 Minutes 10 Seconds 10 Frames

  • Trans in Trumpland

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • The Ripper

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • OPAL

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Violation

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ½

  • Come True

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • TFW No GF

    ★★★½

  • I've Been Afraid

    ★★★½

  • BNA

    ★★★½

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Bad Advice

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Mayor

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • I Blame Society

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Disclosure

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★½

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • The Fanatic

    ★★½

  • The Assistant

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Hair Love

    ★★★

  • Stucco

    ★★★½

  • Evangelion the Movie AVANT 1: 0706 Version

    ★★★★

  • Wishing Apple

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Makhaliss

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★