Hungkat has logged 10 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Host

Host

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Funny Games

Funny Games

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spree

Spree

2020
×
★★½
Edit this entry  
15
Ping Pong the Animation

Ping Pong the Animation

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Creep

Creep

2014
×
★★½
Edit this entry  
08
Lover for a Day

Lover for a Day

2017
×
★★½
Edit this entry  
05
Grosse Pointe Blank

Grosse Pointe Blank

1997
×
★★½
Edit this entry  
03
La Cérémonie

La Cérémonie

1995
×
★★★½
Edit this entry