• Annabelle Comes Home

    ★★★

  • The Last Duel

    ★½

  • Stoker

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Princess Mononoke

    ★★★

  • The Witches of Eastwick

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Ninjababy

    ★★★½

  • Elvira, Mistress of the Dark

    ★★★★

  • To Have and Have Not

    ★★★½

  • And Then There Were None

    ★★★

  • I Am Number Four

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Titane

  • Annette

    ★★½

  • Vamps

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★