Krupa has logged 12 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Gook

Gook

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Come Away

Come Away

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry