• Vice Academy Part 3

    ★★★½

  • The City

    ★★★★★

  • Hot Pepper

    ★★★★★

  • Deranged

    ★★★★

  • Garage Girls

    ★★★★

  • Primal

    ½

  • Lady Stay Dead

    ★★★½

  • Together Together

    ½

  • Frat House

    ★★★½

  • The Grave

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • Wet Wilderness

    ★★★★

  • Diary of a Pregnant Woman

    ★★★★

  • You've Got Beautiful Stairs, You Know...

    ★★★½

  • The Fiancés of Macdonald Bridge

    ★★★½

  • Cléo from 5 to 7: Remembrances and Anecdotes

    ★★★½

  • The So-Called Caryatids

    ★★★

  • La Pointe-Courte

    ★★★★