• Dave Chappelle: The Closer

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Shane Gillis: Live In Austin

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Seance

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Patrice O'Neal: Killing Is Easy

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Wild Indian

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Dave Chappelle: Unforgiven

  • Mank

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • The Phenomenon

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • The Stunt Double

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★

  • Doug Stanhope: The Dying of a Last Breed

  • Cowboys

    ★★★

  • Sincerely Louis C.K.

  • Bad Advice

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Roads Not Taken

    ★★½

  • Falling

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • An Impossible Project

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Relic

    ★★★

  • Shirley

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Little Women

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★★½