Sort by

The has logged 18 entries for films during 2003.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Jimmy Neutron: Boy Genius

Jimmy Neutron: Boy Genius

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Along Came a Spider

Along Came a Spider

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Sum of All Fears

The Sum of All Fears

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3-D: Game Over

2003
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Piglet's Big Movie

Piglet's Big Movie

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scooby-Doo and the Ghoul School

Scooby-Doo and the Ghoul School

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Stuart Little 2

Stuart Little 2

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Drunken Master

Drunken Master

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
End of Days

End of Days

1999
×
Read the review Edit this entry  
11
Planet of the Apes

Planet of the Apes

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
My Big Fat Greek Wedding

My Big Fat Greek Wedding

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Wild Thornberrys Movie

The Wild Thornberrys Movie

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

1977
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Snoopy, Come Home

Snoopy, Come Home

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry