D-KING-K has logged 10 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
Cowboy Bebop

Cowboy Bebop

1998
×
★★★½
Edit this entry  
21
Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Edit this entry  
15
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Edit this entry  
15
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Sir Alex Ferguson: Never Give In

Sir Alex Ferguson: Never Give In

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Made in Senegal

Made in Senegal

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Made in Senegal

Made in Senegal

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry