kayla has logged 17 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
This Is Paris

This Is Paris

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Crip Camp: A Disability Revolution

Crip Camp: A Disability Revolution

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
Read the review Edit this entry  
08
Moxie

Moxie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Minari

Minari

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
This Is Spinal Tap

This Is Spinal Tap

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Boys State

Boys State

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Allen v. Farrow

Allen v. Farrow

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★★★½
Edit this entry