kat has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★
Edit this entry  
31
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
27
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Brokeback Mountain

Brokeback Mountain

2005
×
★★★★★
Edit this entry  
22
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★½
Edit this entry  
22
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
Macbeth

Macbeth

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Heathers

Heathers

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Edit this entry  
04
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★½
Edit this entry