Karrie has logged 13 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Party's Just Beginning

The Party's Just Beginning

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Border

Border

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Madeline's Madeline

Madeline's Madeline

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pooka!

Pooka!

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Little Stranger

The Little Stranger

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry