Kaisersoze has logged 24 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Body Cam

Body Cam

2020
×
★½
Edit this entry  
31
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★
Edit this entry  
31
A Serial Killer's Guide to Life

A Serial Killer's Guide to Life

2019
×
★½
Edit this entry  
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Camp Cold Brook

Camp Cold Brook

2018
×
½
Edit this entry  
26
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★½
Edit this entry  
24
The VelociPastor

The VelociPastor

2018
×
★½
Edit this entry  
21
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

2019
×
★★
Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★½
Edit this entry  
14
Project Power

Project Power

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Rang De Basanti

Rang De Basanti

2006
×
★★
Edit this entry  
12
Death of a Vlogger

Death of a Vlogger

2019
×
★★
Edit this entry  
12
Somewhere in Time

Somewhere in Time

1980
×
★½
Edit this entry  
12
Triangle

Triangle

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Monos

Monos

2019
×
★★½
Edit this entry  
04
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★½
Edit this entry  
04
The Rental

The Rental

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Yummy

Yummy

2019
×
★★½
Edit this entry  
01
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★½
Edit this entry  
01
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry