• Lava

    ★★★½

  • The Great Buddha Arrival

    ★★★½

  • El Topo

    ★★★★

  • Teenage Caveman

    ★★★

  • Savage Dog

    ★★★

  • Accident Man

    ★★★★

  • All Madden

    ★★★★

  • Skinny Tiger, Fatty Dragon

    ★★★★

  • Return to a Better Tomorrow

    ★★★★

  • PTU

    ★★★★

  • In the Line of Duty 3

    ★★★½

  • The Backrooms

    ★★★★★

  • Mail Order Murder: The Story Of W.A.V.E. Productions

    ★★★½

  • Armageddon

    ★★★½

  • Slime

    ★★½

  • Raging Fire

    ★★★

  • The Kindred

    ★★★★

  • Read or Die

    ★★★★★