• Dear Basketball

    ★★★★

  • A Dog's Journey

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ½

  • Shazam!

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Thor

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Widows

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★