Justan has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Señorita

Señorita

2011
×
Edit this entry  
30
I Shall Not Be Removed: The Life of Marlon Riggs

I Shall Not Be Removed: The Life of Marlon Riggs

1996
×
Edit this entry  
28
Black Is … Black Ain’t

Black Is … Black Ain’t

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Color Adjustment

Color Adjustment

1992
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Killing of Two Lovers

The Killing of Two Lovers

2020
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
No Regret

No Regret

1993
×
Edit this entry  
21
Love After Love

Love After Love

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Paprika

Paprika

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tongues Untied

Tongues Untied

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Ethnic Notions

Ethnic Notions

1986
×
★★★½
Edit this entry  
16
Naomi Osaka

Naomi Osaka

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Affirmations

Affirmations

1990
×
Edit this entry  
09
Anthem

Anthem

1991
×
Edit this entry  
07
And Then We Danced

And Then We Danced

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Munich

Munich

2005
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★
Edit this entry