• South Park: Post Covid

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Bob Dylan: Odds And Ends

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Daft Punk: Epilogue

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Crime Scene

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★

  • Belushi

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • 40 Years a Prisoner

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Unhinged

    ★★

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The Rental

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Da 5 Bloods

  • 8:46

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½