• Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Snoop & Martha's Very Tasty Halloween

  • Night Teeth

    ★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Humans

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Karen

  • Malignant

    ★★★★

  • Killer Cheer Mom

    ½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Clickbait

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Another Girl

    ★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Legacy of Chucky

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

  • Shark Beach With Chris Hemsworth

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½