• Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Chilangolandia

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Dug Days

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Eggs Run

    ★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Vivo

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • The House of Flowers: The Movie

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • The Game is Over

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • Algo que pasó en la cuarentena

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • Dory Finding

    ★★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★½