• Nomadland

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Bringing Up Baby

    ★★★★

  • His Girl Friday

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Wild Strawberries

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Jason and the Argonauts

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Rififi

    ★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★