• Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Bao

    ★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Peter Rabbit

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • Downsizing

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Why Him?

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★★½

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Pete's Dragon

    ★★★

  • Blair Witch

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★

  • Finding Dory

    ★★½

  • The BFG

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Captain Fantastic

    ★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½