• Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Britney Vs Spears

  • Controlling Britney Spears

  • My Little Pony: A New Generation

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Stillwater

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • America: The Motion Picture

  • The Ice Road

    ★½

  • Good on Paper

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • India Sweets and Spices

    ★★★½

  • 12 Mighty Orphans

    ★★

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★

  • 7 Days

    ★★★½

  • Poser

    ★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spirit Untamed

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad