• Loki

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • King Kong

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • X-Men: The Last Stand

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • X-Men: First Class

    ★★★

  • X-Men

    ★★★

  • X2

    ★★★