• Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

  • Moxie

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wendy Williams: The Movie

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

  • Extraction

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Mulan

    ★★½

  • Spenser Confidential

  • Bloodshot

    ★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • A Fall from Grace

    ★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • Cats

    ½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • Black Christmas

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Frozen II

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★