jen has logged 20 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Her

Her

2013
×
★★★★
Edit this entry  
30
Black Mirror: The National Anthem

Black Mirror: The National Anthem

2011
×
Edit this entry  
30
Lovesong

Lovesong

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Discovery

The Discovery

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★½
Edit this entry  
21
Are You Here

Are You Here

2013
×
★★
Edit this entry  
12
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★½
Edit this entry  
10
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
09
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tusk

Tusk

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Enemy

Enemy

2013
×
★★½
Edit this entry  
04
Garden State

Garden State

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★½
Edit this entry  
01
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry