• X-Men: The Last Stand

    ★★

  • X2

    ★★★★★

  • X-Men

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Taylor Swift: The 1989 World Tour - Live

    ★★★★

  • Taylor Swift: Journey to Fearless

    ★★★½

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★★

  • The Castle

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • The Quick and the Dead

    ★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★½

  • The Matrix

    ★★★★½

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★½