• I Know What You Did Last Summer

    ★½

  • CreepTales

    ★★½

  • Classic Albums: Phil Collins - Face Value

    ★★★½

  • Super Dark Times

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★½

  • Scream 2

    ★★★

  • The Hills Have Eyes

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Willies

    ★★★½

  • Possum

    ★★½

  • Invisible Enemies

    ★★★½

  • Blow Out

    ★★★½

  • The Fog

    ★★★½

  • Hiding Out

    ★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Dirty Work

  • One Hour Photo

    ★★½

  • Magic Mike XXL

    ★★★★